Bestyrelsen
Klubbens bestyrelse består af 5 medlemmer, 2 suppleanter samt revisor og revisor-suppleant.

Formandens beretning 27. januar 2019 - klik her                                                                                    Formandens beretning 11. januar 2018 - klik her

Referat generalforsamling 27. januar 2019 - klik her                                                                            Referat generalforsamling 11. januar 2018 klik her

Referat fra bestyrelsens konstituerende møde 27. januar 2019 - klik her



Formand Lotte Tøttrup           
Mail: lottet@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2- årig periode lige år









Næstformand Mette Leerskov                                                Mail: mettel@silverstar-linedancers.dk                                  Valgt for en 2-årig periode ulige år











Bestyrelsesmedlem Jeanette Frederiksen  
Mail: jeanettef@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2- årig periode ulige år









           
Kasserer Ally Dyhr
Mail: allyd@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2- årig periode ulige år











Bestyrelsesmedlem Robert Drewsen                                             Mail: robertd@silverstar-linedancers.dk                                         Valgt for en 2-årig periode lige år










Bestyrelses 1. suppleant Peter Daugaard Hansen
Mail: peterh@silverstar-linedancers.dk
På valg hvert år








Bestyrelses 2. suppleant Karin Frederiksen
Mail: karinf@silverstar-linedancers.dk
På valg hvert år











Revisor: Brianna Jacobsen
Mail: evap@silverstar-linedancers.dk
Valgt for en 2-årig periode lige år












Revisorsuppleant  Ernst Madsen
Mail: ernestm@silverstar-linedancers.dk
På valg hvert år